Графік роботи

Пн - Пт. - 8:00 - 18:00

Субота - 8:00 - 13:00 

Неділя - вихідний

 

Зміна графіку роботи

 

Зміни у робочому графіку

повідомляємо на сторінках

соціальних мереж

 

 Медичний центр приватного підприємства «Клініка сімейного типу «Здоров’я» почав свою роботу в 2002 році. Нашою метою було створення медичного закладу, в якому б найкращі спеціалісти міста  стали сімейними лікарями для багатьох родин і різних вікових категорій. Це нам вдалося зробити. Принципом роботи нашого центру є індивідуальний підхід до кожного пацієнта, що дозволяє забезпечити високу якість медичних послуг і високий рівень обслуговування пацієнтів.  На даний час у нас ведуть прийом висококваліфіковані лікарі, лаборанти та молодший медичний персонал. Ми завжди слідкуємо за новітніми технологіями та досягненнями в медицині, використовуємо  якісне обладнання. Керуємось міжнародними стандартами та протоколами оглядів, обстежень при наданні медичної допомоги.

Наш дбайливий медичний персонал завжди допоможе Вам зорієнуватись у виборі потрібної медичної допомоги. Ми співпрацюємо з багатьма медичними закладами, лабораторіями  та лікарями не лише нашого міста, тому завжди зможемо Вам надати  інформацію про медичні послуги, які Ви потребуєте, скерувати Вас на лікування в медичні установи, які необхідні Вам для отримання  ефективного результату.

Ми впевнені, що велику роль для здоров'я має здоровий спосіб життя і обов’язкові профілактичні огляди. Наші спеціалісти завжди нагадують пацієнтам про необхідність щорічних медичних оглядів та лабораторних досліджень. Також рекомендуємо звертатись до лікарів на самому початку проявів хвороби. Будьте уважні, дбайте про своє здоров'я, а ми завжди Вам у цьому допоможемо.

Ми цінуємо своїх пацієнтів, вдячні Вам за довіру і гарантуємо кваліфіковану медичну допомогу.